Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » 12. Drużyna Starszoharcerska „ISKRY”

12. Drużyna Starszoharcerska „ISKRY”

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

Strona internetowa XII Drużyny Harcerskiej "Iskry"

PUDEŁKO ŻYCIA

PUDEŁKO ŻYCIA to akcja, do której przekonywać chyba nie trzeba. Każda starsza osoba powinna takie PUDEŁKO mieć. Sprawa jest... »

Śpiewogranie 2018

14. czerwca 2018r. nasza drużyna brała udział w „ Śpiewograniu” imprezie organizowanej przez Komendę Hufca ZHP w Turku. Było... »

Turniej już niebawem !!!

Już niebawem charytatywny turniej piłki nożnej „Podaruj oddech” mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły dopiszą. Czekamy na... »

DMB 2018 w naszej szkole

Było fe…, było fe…, było fenomenalnie, fantastycznie no i fajnie! 12. DSH "Iskry" 2. marca 2018r. uczestniczyła w biwaku... »

Serduszko dla Babci i Dziadka

Był czas, kiedy dla Babć i Dziadków uczyliśmy się pięknych wierszy i piosenek. Z pieczołowitością wykonywaliśmy laurki. Teraz... »

Orszak Trzech Króli

„BÓG JEST DLA WSZYSTKICH ” Dalekich i bliskich – wysokich i niskich. Bo dla Wszystkich jest szansa W tych... »

Pogotowie św. Mikołaja

Święty Mikołaj zawsze może liczyć na dzielnych pomocników - przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Malanowie. W tym roku... »

W Tobie jest światło

Hasło 2017 "W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwycięża" Już po raz 27.... »