Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktualności » Reprezentacja Gimnazjum w Malanowie na podium w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej.

Reprezentacja Gimnazjum w Malanowie na podium w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej.

Reprezentacja Gimnazjum w Malanowie na podium w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej.

W dzień „wagarowicza” reprezentacja chłopców z gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie wystąpiła w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Szkół Gimnazjalnych. Gospodarzem turnieju było gimnazjum w Ostrowite. W szranki rywalizacji stanęło sześć szkół podzielonych w drodze losowania na dwie grupy. Z każdej grupy awansowały dwie drużyny do półfinałów. Gimnazjaliści z Malanowa w grupie trafili na gospodarzy oraz Gimnazjum nr 6 z Konina. W pierwszym meczu mierząc się z przeciwnikiem z Konina reprezentanci Malanowa ulegli 13:8. W kolejnym spotkaniu, którego stawką był awans do półfinału zwyciężyli z gospodarzem turnieju 15:11. W półfinale rozgrywek po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie przegrali z gimnazjalistami z Budzisławia Kościelnego. W meczu o trzecie miejsce zespół prowadzony przez Radosława Zwolińskiego odniósł drugie zwycięstwo w tym dniu i w końcowej klasyfikacji uplasował się na trzecim miejscu w rozgrywkach. Podium w rejonach to bardzo duży sukces dla adeptów piłki ręcznej z Malanowa, którzy na tym etapie rozgrywek wystąpili trzeci rok z rzędu i po raz drugi stanęli na podium.

Skład reprezentacji Gimnazjum w Malanowie:

Jakub Baranowski, Adrian Borowczyk, Kacper Koszela, Adam Jarek, Dawid Słodziński, Kewin Musiałowski, Patryk Sęk, Patryk Styś, Dawid Nowak, Krystian Dymarczyk, Jakub Marek, Szymon Pawlak, Kamil Rezler

Trener: Radosław Zwoliński

 

Wyniki grupa A

Ostrowite – G 6 Konin 4:11

Malanów – G 6 Konin 8:13

Malanów - Ostrowite 15:11

Wyniki Grupa B

Budzisław –Orchowo 12:10

Orchowo - Przedecz 9:10

Budzisław –Przedecz 5:10

Półfinały

Malanów –Budzisław 6:9

G 6 Konin – Orchowo 16:10

Mecz o III Miejsce

Malanów – Orchowo 8:7

Finał

G 6 Konin – Budzisław 11:7

GM

X


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności